Kategorie

PRO VW POLO OKNA KLIPY - PŘEDNÍ LEVÉ Straně Spolujezdce, na RHD

Nové

110.87 Kč

Skladem

Štítky: bi xenonové, tsi, vw polo cup, crafter, deflektor, vw polo čip, příslušenství pro vw polo 9n, passat okna, golf okna, mercedes sprinter okna.

Prosím, porovnat své dílů s obrázky před zakoupením položky.

Pár okno regulátor klipy.

K nošení: Levé Přední Okno na STRANĚ SPOLUJEZDCE ( UK pravostranné řízení auta )

2 X klipy

Pokud je vaše okno nefunguje správně, nahoru a dolů nebo škubání, mohlo by to být proto, že vaše klipy jsou rozbité - Vezměte si své karty dveře off a ujistěte se, že je tyto klipy musíte nahradit dříve, NEŽ SI KOUPÍTE.

Vezměte prosím na vědomí, částí této přírody nepřijdou s pokyny pro montáž.

- Pokud si nejste jisti, o tom, jak, aby se vešly nich pak dostat technika, aby to pro vás. Můžete také hledat na internetu a měli by být schopni najít nějaký návod, jak, aby se vešly nich. Tomu, než si je koupit a ujistěte se, že jste schopni montáž těchto částí, pokud se technik, aby to pro vás, kteří ví, co dělají.

Služby:

1, Prosím, kontaktujte nás přímo z Cv-trading.cz s "Chat nyní" ;

2., Pokud nejsme on-line, to bude vysoce ocenil, aby se váš druh e-mailu;

Jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte a kontaktujte nás na Obchodní Času.

PŘEPRAVNÍ INFORMACE:

Všechny položky se obvykle odeslány do 3-7 pracovních dnů(s výjimkou soboty, neděle a státní svátky) po obdržení vaší platby.

Přepravní náklady budou zahrnovat manipulaci, balení poplatků a poplatků za doručení. Položky budou odeslány na Cv-trading.cz potvrdil, adresy, jen, proto, prosím, ujistěte se, že adresa na Cv-trading.cz je správné.

My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby. Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislé na dodávce společnosti a místní zvyky/ cel v obou našich zemí. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Děkuji vám za pochopení.

Kupující by měl zodpovědný za jakékoliv cla, daně a vlastní obvinění z vaší země. Zkontrolujte prosím, zda se vaše vlastní před cílem.

Nejsme odpovědni za JAKÉKOLIV dovozní daně, celní poplatek, nebo celní zpoždění. Pokud zásilka se vrátí zpět k nám kvůli kupujícího odmítnutí platit výše uvedeného poplatku, bychom nemohli odeslat pozemku, dokud kupující kompletní těchto poplatků a zaplatit VŠECHNY vrátit a znovu nákladů. Kupující nemůže zrušit objednávku nebo žádost náhrady na základě výše uvedených důvodu.

Externí Testování Certifikace ISO9001
Typ Materiálu PLAST,ŽELEZO
Položka Délka 00
Značka DR
Název Modelu VW
Auto se pro VW Polo
Hmotnost Položky 0.2kg
Položka Výška 00

Napsat recenzi

PRO VW POLO OKNA KLIPY - PŘEDNÍ LEVÉ Straně Spolujezdce, na RHD

PRO VW POLO OKNA KLIPY - PŘEDNÍ LEVÉ Straně Spolujezdce, na RHD

Prosím, porovnat své dílů s obrázky před zakoupením položky. Pár okno regulátor klipy. K nošení: Levé Přední Okno na STRANĚ SPOLUJEZDCE ( UK pravostranné řízení auta ) 2 X klipy Pokud je vaše okno nefunguje správně, nahoru a dolů nebo škubání, mohlo by to být proto, že vaše klipy jsou rozbité - Vezměte

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!