Kategorie

4 KS 38" Kovové sada Kol bez lepidla pro Měřítku HO Modelu Vlaku DC kola HP0187 model stavební sada DIY příslušenství

Nové

220.24 Kč

234.31 Kč

-6 %

Skladem

Štítky: merkava tank, siku hračka, n měřítku, měřítku ho modelu vlaku motory, sada vlak ho, ho, n měřítku vlak, Měřítko 1 87, měřítku ho, měřítku ho modelu vlaku.

Popis Vlastnosti: Zbrusu nový. Ideální pro Železniční A Stavební Uspořádání Norem NMRA-4.2 (Vhodné pro Kola Kód 88, 110, Měřítku HO 1:87). Specifikace : Značka: Evemodel. Velikost: Jako na obrázku. Materiál: měď a povrch je Ni pozlacené. Napájení:DC Magnetismus:žádné. Referenční Měřítko: 1:87,Vhodné pro měřítku HO. Barva: kovová barva.

Obsah balení : 2 páry /4ks Kovových Kolech.

Fotografie Seznam

\\\\\

Platba

Přijímáme Alipay zde všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná, než provedete platbu.

Lodní položky(y) budou dodávány leteckou poštou z Hong Kongu nebo Číny. Položka(y) budou odeslány do 2 pracovních dnů po obdržení platby. Přibližný Čas Doručení

Doba Dodání

Země

15 ~ 20 dní

Spojené Státy, Spojené Království, Kanada, Austrálie a Nový Zéland

15 ~ 25 dnů

Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Nizozemsko, Belgie, Rakousko a Švýcarsko

20 ~ 28 dní

Zbytek světa *Dodací lhůta může být delší, pokud je položka(y) být kontrolována celními*

Podmínky Prodeje návratovou Politiku, Pokud obdržíte vadné položky(s), prosím, laskavě informujte nás nejpozději do 7 dnů. Budeme vás o návratu instrukce pro výměnu. Položka(y) musí být vráceno s plně nabitý materiál, aniž by byly použity. Vracející se přepravní náklady budou vaše výdaje. Jakmile obdržíme váš návrat jednotky, budeme zkoumat jednotky do 7 dnů. Zašleme vám zbrusu nový náhradní jednotku na naše náklady na dopravu. Vlastní Daně, malý pozemek by bylo méně pravděpodobné, že uložených daní nebo cel, celní. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Věkové Rozmezí > 14 let
Typ měřítku ho
Vozidla Vlaky
Množství Položek v Nastavení 4
Stupnice 1
Varování nemůže jíst
Materiál Kovové
Pohlaví Unisex
Číslo Modelu HP0187
Téma Vozidla
Značka evemodel

Napsat recenzi

4 KS 38

4 KS 38" Kovové sada Kol bez lepidla pro Měřítku HO Modelu Vlaku DC kola HP0187 model stavební sada DIY příslušenství

Popis Vlastnosti: Zbrusu nový. Ideální pro Železniční A Stavební Uspořádání Norem NMRA-4.2 (Vhodné pro Kola Kód 88, 110, Měřítku HO 1:87). Specifikace : Značka: Evemodel. Velikost: Jako na obrázku. Materiál: měď a povrch je Ni pozlacené. Napájení:DC Magnetismus:žádné. Referenční Měřítko: 1:87,Vhodné pro měřítku HO. Barva: kovová

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!