Kategorie

Pan Tank HD Akvarijní Pozadí 3D Plakát Efekt Vodopádu Forest View Plaza Zdi Domu Fish Tank Dekorace Pozadí

Nové

255.64 Kč

Skladem

Štítky: akvarijní ryby nádrž, akvarijní mini, 3d tapety vodopád, akvarijní ryby živé, groot akvarijní dekorace, pozadí v akváriu, případ sata hd, dekor ryby nádrže, akvarijní ryby dům, akvarijní pozadí.

Jakýkoli velikost může být přizpůsoben, vítáni se zeptat! Materiál: PVC Barva: Jako obrázek show Velikost: Jakékoliv velikosti, které chcete, pokud není velikost odpovídající vašemu akváriu, prosím, pošlete nám zprávu, budeme speciálně, aby to pro vás. Vlastnosti: 1. Světlé barvy 2. obraz HD 3. Odolný materiál(PVC, není normální fish tank pozadí papíru) 4. pasta je pohodlné a efekt je živé. (To pozadí je s předním lepidlo, prosím odlepení přední transparentní fólie při aplikaci, aby vaše ryby tanku) způsob Instalace: za Prvé vyčistit akvárium na zadní sklo, a pak sprej instalace kapalina na sklo rovnoměrně, pozadí malované na zem, otevřít celé přední ploše ochranný film z pozadí, pozadí, připojené k nádrži, za sklem, dát hned po použití karty stěry vody a bublin, zapnout světla na zelené louce, je to lepší pro jinou osobu se dívat na přední části akvária, šrot všechnu vodu a bubliny.

Materiál PVC
Definice Obrazu HD
Vodní Dekorace Typ Pozadí
Obrázek Přizpůsobení Podporované
Značka Pan Tank
Typ ryby
Instalace S Samolepící
barva Vícebarevná
Aplikace Vnější Sklo akvária
Hmotnost 0.5kg
Produkt Podmínkou Zbrusu Nový
Typ Balení Tvrdé Papírové Trubice
Vody Typ Všechny Typy Vod
Vhodný Případ Fish Tank, Plaz, Ještěrka Domu
Velikost Customization Supported

Napsat recenzi

Pan Tank HD Akvarijní Pozadí 3D Plakát Efekt Vodopádu Forest View Plaza Zdi Domu Fish Tank Dekorace Pozadí

Pan Tank HD Akvarijní Pozadí 3D Plakát Efekt Vodopádu Forest View Plaza Zdi Domu Fish Tank Dekorace Pozadí

Jakýkoli velikost může být přizpůsoben, vítáni se zeptat! Materiál: PVC Barva: Jako obrázek show Velikost: Jakékoliv velikosti, které chcete, pokud není velikost odpovídající vašemu akváriu, prosím, pošlete nám zprávu, budeme speciálně, aby to pro vás. Vlastnosti: 1. Světlé barvy 2. obraz HD 3. Odolný materiál(PVC, není normální fish

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!