Kategorie

Ženy Lady Přezůvky ShoesWinter nový produkt macaron barva odpovídající luk měkké soft mute krytý domácí pantofle Dámské Boty

Nové

415.54 Kč

692.50 Kč

-39 %

Skladem

Štítky: daisy boty, cosplay pretty cure, WEN, harajuku boty, vymazat, roztomilé gumové, roztomilý Jednorožec, tombow, srdce bota, roztomilé boty.

Pozor: délka chodidla není rovná stélka délka a podešev délce boty. Noha délka, Prosím, zvolte velikost podle vaší nohy délku. Pokud si nejste jisti, o velikosti, prosím, neváhejte nás kontaktovat. Přejeme vám šťastný nakupování.

BALÍČEK Budeme pack boty s neznačkovou kabelku.(BOX) Dlouho mezinárodní doprava možná poškození a rozdrtit balíček , Náš Balíček, v dobrém stavu, ale produkt maloobchodního balíčku, vytlačováním deformace, ale nemá vliv na použití výrobku, je normální.

druh tipy 1.Jako každý počítač a mobilní telefon, displej je jiný, tam může být barevný rozdíl, prosím pochopit. 2.Pokud jste obdržel nesprávné, poškozený, vadný, nebo položky, jak je popsáno, prosím, kontaktujte nás pro částečné/úplné vrácení peněz nebo výměnu na naše náklady. 3.My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Ruský Kupující ruské politiky , prosím, potvrďte vaše celé jméno .

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte náš zákaznický servis, odpovíme vám co nejdříve