Kategorie

KN Zdraví Jídlo Stupně L-Arabinóza Guma Aldóza 100 g Pektinu Cukru Doprava Zdarma

Nové

326.21 Kč

362.45 Kč

-9 %

Skladem

Štítky: zmrzlina špachtle, dítě lak na nehty, g 12, čínské inkoustové pero, těsnění měkké, net pro suché ryby, děti vysoký podpatek, Cukr, 24 g, dekor cukru.

Produkt Základní Pokyny: [Sladkost]: 50% Sacharosy [Hlavní Složky]: Vysoké Čistoty L-Arabinóza (Čistota ≥ 99%) [Spotřeba]: 5G Každý Čas; 1-3 Krát Denně; [Jedlé Metoda]: Doporučuje Se Jíst Přímo Nebo Instantní Nápoj před Jídlem. [Platné]] , Děti nad 6 Let Může Trvat. [Platné]: Těhotné Ženy a Kojence. L-Arabinóza Jedlé Metoda: Je Doporučeno Okamžité Nápoj 5G s Teplou Vodou před Jídlem, Nebo před Jídlem Slazené Potraviny; To Je Doporučeno Instantní Nápoj 10-15G před Jídlem s Teplou Vodou (Standard Je 5 g Na 30 kg Tělesné Hmotnosti); Doporučuje Se Používat Studenou Vodu pro Instantní Nápoje 10G před Jídlem (Pokud Máte Průjem v Časném Stadiu, nemusíte se Starat o To, To Je Normální, aby se z Těla Hormon, a Dávka Může Být Zvýšena Nebo Snížena v Závislosti na Vašich Osobních Ústavy); Doporučuje Se Instantní Nápoj 10G než Vína s Teplou Vodou. L-Arabinóza Má Vysokou Stabilitu na Teplo a Kyseliny, Takže Odpovídající Množství L-Arabinóza Může Být Přidány v průběhu Vaření Či Pečení, Které nejen Pomáhá Inhibovat Vstřebávání Cukru, ve Stejné Době, To Může Udělat Nádobí Více Sladké a Chutné.

L-Arabinóza Profil

1. Co Je L-Arabinóza?

L - Arabinóza, Také Známý jako Guma Aldóza, Amentose, Pektin, Cukr, Atd. Jeho anglický Název Je L-Arabinóza ri wenming Uvedená L - ア ラ Rubin ノ. Levák Rotace-Monosose Byl Extrahován z Koloidu Tzv. Arabského Stromu, u Složitých Chemických a Fyzikálních Metod, Které Je Přírodní Pentóza.

L - Arabinóza, jako Druh Čisté Přírodní Zdravé Jídlo, Je Používán pro Potraviny a Léčiva ( FDA ), Bezpečnost Potravin a Aplikovaná Výživa Centrum ( CFSAN ) a Klinické Endokrinní Asociace ( ESA ) Schválila jako "Bezpečnost Potravinářských Přídatných látek" a Jedlé Doplňky, Výživové Produkty a Non-Předpis Produkty Používané v Číně "; Označené jako" Zvláštní Zdravotní Jídlo a Zdraví Potravinářských Přídatných látek "tím, že Ministerstvo Zdravotnictví, Práce a Sociálních věcí Japonska"; mezinárodní Nefrologické Společnosti Vybrané jako Pět Střední a Jižní Provincií Číny KHDC Projektu Intervence Potravin; 2008 5 Let V lednu, To Byl Schválen jako "Nový Zdroj Potravy" Ministerstvo Zdravotnictví Číny (Oznámeno Ministerstvem Zdravotnictví Číny [2008] První 12 Žádná.

2. Zdroje L-Arabinosu

L - Arabinóza Široce Existuje v Rostlinách, Obvykle v Kombinaci s Jinými Cukry, a Existuje v Koloidů, Semi-Celulóza, Pectinic Kyselina, Bakteriální Polysacharidy a Některé Glykosidy v Podobě Heteropolysins. L - Hlavní Způsob, jak Získat Arabinóza Se získává z Celulózy Rostliny. Rostlinné Tkáně s Vysokým Obsahem Patří Kukuřice Lusk, Kukuřice, Rýže, Pšenice a Dalších Obilovin, stejně jako cukrová řepa, Celulóza a Pektinové Látky, Rostlinné Buněčné Stěny, jako jsou Jablka. Fukuda L - Arabinóza Je Vyroben z Kukuřice a Přijímá Světových Biotechnologií s Nezávislými Práv Duševního Vlastnictví. To Je Rafinované přes Více Procesů a Čistotě 99% Výše, Má Vlastnosti Nízká Navlhavost, Vysoká Stabilita, Nízké Kalorie, Čistá Sladkost, a Tak dále.

3. Fyzikální a Chemické Vlastnosti L-Arabinosu

L - Arabinóza Je Pentacalose, Molekulární Vzorce C 5 H 10 O 5 Molekulová Hmotnost 150.13 , Jeho Vzhled Je Bílá Crystallizability Prášek, bez Zápachu, Sladké (Sladkosti Je Sacharóza O 50%), Specifická hmotnost 1.585 bod Tání, Bod 159 ~ 160 ℃, Relativní Hustota 1.625 , Specifickou Rotaci ( [ α ] D 20 )+ 104.5 ° c, Rozpustný ve Vodě, ale Nižší než Sacharóza, Vysoká Stabilita na Teplo a Kyseliny.

Hmotnost 0.1
Pohlaví Unisex
Trvanlivost 24 Měsíců
Značka KN Zdraví
Nabíjení Jednotky Tašky
Původ KN(Původu)
Certifikace CFDA
Název Oddělení Dospělé
Balení Taška Balíček

Napsat recenzi

KN Zdraví Jídlo Stupně L-Arabinóza Guma Aldóza 100 g Pektinu Cukru Doprava Zdarma

KN Zdraví Jídlo Stupně L-Arabinóza Guma Aldóza 100 g Pektinu Cukru Doprava Zdarma

Produkt Základní Pokyny: [Sladkost]: 50% Sacharosy [Hlavní Složky]: Vysoké Čistoty L-Arabinóza (Čistota ≥ 99%) [Spotřeba]: 5G Každý Čas; 1-3 Krát Denně; [Jedlé Metoda]: Doporučuje Se Jíst Přímo Nebo Instantní Nápoj před Jídlem. [Platné]] , Děti nad 6 Let Může Trvat. [Platné]: Těhotné Ženy a Kojence. L-Arabinóza Jedlé Metoda: Je Doporučeno

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!