Kategorie

PRO Uhlíkové Vlákno 2008-IMPREZA KOMBI HATCHBACK GH ZADNÍ KŘÍDLO, STŘEŠNÍ SPOILER

Nové

5 522.06 Kč

Skladem

Štítky: abs difuzor, pro subaru impreza, zadní spoiler honda accord, hatchback křídlo, impreza wrx, honda zadní spoiler, impreza spoiler, sagitar, wrx, přední spoiler golf 6.

CO JE TO? UHLÍKOVÝCH VLÁKEN 2008-2014 IMPREZA KOMBI HATCHBACK GH ZADNÍ KŘÍDLO, STŘEŠNÍ SPOILER Fit pro Rok 2008-2014 Impreza KOMBI HATCHBACK GH Základní montážní dovednosti a drobné úpravy: instalace na zadní dveře pomocí silikonového lepidla (není součástí balení) Vyrobeno z Reálného 2x2 keprové vazbě z Uhlíkových vláken s jednotným vzorem, Velmi nízká hmotnost Povrchový lak je velmi lesk a hladký MEZINÁRODNÍ KUPUJÍCÍ, PROSÍM, na VĚDOMÍ: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Šířka Položky 26cm
Položka Délka 125cm
Typ Materiálu Uhlíkových Vláken
Název Modelu YH-325C
Původ KN(Původu)
Typ Položky Spoilery
Značka Dopředu Pojmy
Modelový Rok 08-14
Položka Výška 11cm
černá černá
Hmotnost Položky 3kg

Napsat recenzi

PRO Uhlíkové Vlákno 2008-IMPREZA KOMBI HATCHBACK GH ZADNÍ KŘÍDLO, STŘEŠNÍ SPOILER

PRO Uhlíkové Vlákno 2008-IMPREZA KOMBI HATCHBACK GH ZADNÍ KŘÍDLO, STŘEŠNÍ SPOILER

CO JE TO? UHLÍKOVÝCH VLÁKEN 2008-2014 IMPREZA KOMBI HATCHBACK GH ZADNÍ KŘÍDLO, STŘEŠNÍ SPOILER Fit pro Rok 2008-2014 Impreza KOMBI HATCHBACK GH Základní montážní dovednosti a drobné úpravy: instalace na zadní dveře pomocí silikonového lepidla (není součástí balení) Vyrobeno z Reálného 2x2 keprové vazbě z Uhlíkových vláken s jednotným

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!