Kategorie

Wc Kartáč a Držák, Silikonové Štětiny Domácnosti Nástěnná Police Squat Koupelna Čištění Mísy Kartáč Kit

Nové

231.33 Kč

420.66 Kč

-45 %

Skladem

Štítky: žádné dechet, design kuchyně, zmenšit, auto stěrka, silicom wc kartáč, odkapávač police, kartáč wc, kartáč stojan, koupelnové sady příslušenství, čisté lepidlo.

Popis produktu

Automatické otevírání a zavírání kartáč pro wc upevnění na zeď, snadné, aby se stal těkavé bez akumulace vody, větrané a volatilní, základna přijímá vodu, a dekontaminaci je silný. 360 ° cirkulace otvory, self-těkavé bez kape, těkavé bez akumulace vody, duté kanalizace design, rozloučit na wc kartáč. 360 oběhu otvory na zadní, self-těkavé a bez akumulace vody, spodní vypouštěcí platformy, kartáč tekutina nestéká. Výhody produktu: hustý kartáček má silné čistící energie a efektivní dekontaminaci. To může být opláchnout jen vodou, což vám dává zcela nový zážitek. Bez statické elektřiny, bez prachu a nečistot, bez poškození skloviny, bez poškození koupelna. To není držet na vlasy a nečistoty smýt okamžitě. Proniká do vnitřní stěny zkumavky, aby účinně vyčistit skvrny. Vodotěsné a odolné proti vlhkosti, v koupelně není strach z pádu, a koupelna je stále silná když je mokrý a voda. Kroky instalace: Šroub kartáč hlava šroub do spodní části rukojeti. Šroub horního madla do spodní části rukojeti. Otřete otřete povrch instalaci čisté. Odstranit odstraňte ochrannou fólii na zadní straně neoznačené label. Instalace instalace neoznačených štítků na výfuku vzduchu. Instalace nainstalujte produkt těla.

Materiál Silikonové
Původ KN(Původu)
Použití wc
Číslo Modelu Wc silikonovým štětcem
Styl Drátěnka
Funkce Eco-Friendly

Napsat recenzi

Wc Kartáč a Držák, Silikonové Štětiny Domácnosti Nástěnná Police Squat Koupelna Čištění Mísy Kartáč Kit

Wc Kartáč a Držák, Silikonové Štětiny Domácnosti Nástěnná Police Squat Koupelna Čištění Mísy Kartáč Kit

Popis produktu Automatické otevírání a zavírání kartáč pro wc upevnění na zeď, snadné, aby se stal těkavé bez akumulace vody, větrané a volatilní, základna přijímá vodu, a dekontaminaci je silný. 360 ° cirkulace otvory, self-těkavé bez kape, těkavé bez akumulace vody, duté kanalizace design, rozloučit na wc kartáč. 360 oběhu

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!