Kategorie

Yolife Bílý Porcelán Dlouhou Rukojetí Lžíce jídelní bar Vaření Velkou Naběračku Horké Hrnce Lžící Nádobí Nástroje

Nové

315.12 Kč

Skladem

Štítky: koktejlové lžíce, talíř, porcelán, porcelánové lžíce, marmit, modrá bílý porcelán, kuchyňské lžíce, hotpot nastavit, čínský porcelán, keramická polévková lžíce, seramic vaření hrnec.

Oznámení o Jarní Festival Dovolenou

Vážení zákazníci:

Naše Společnost bude mít dovolenou od F otázka 5. do 17. února! Začneme na 18. února. Zákaznický servis a po-prodejní servis bude on-line během dovolené. Můžete pouze zadávat objednávky, a budeme loď váš balíček, když jsme na práci. Přejeme vám všem šťastný Čínský Nový Rok, rodinné setkání, a vaše přání se splní!

Oznámení o Jarní Festival Dovolenou Vážený zákazníku: Naše Společnost bude mít dovolenou od 5. února do 17. února!Začneme na 18. února. Zákaznický servis a po-prodejní servis bude on-line během dovolené.Můžete pouze zadávat objednávky, a budeme loď váš balíček, když jsme na práci. Přejeme vám všem šťastný Čínský Nový Rok, rodinné setkání, a vaše přání se splní!

Yolife Bílá Velká Naběračka

Podle YOLIFE

Produkt Úvod

Položka: Whit Porcelánu, Naběračka

Materiál: Vysoce kvalitní porcelán

Oblek: Mikrovlnná Trouba,Myčka Na Nádobí

Funkce:Zdravotní,Ekologické,Snadné Čištění

Balíček: Zahuštění pěny balíček

Doba dodání: Do 3 dnů

Místo výroby: Chaozhou, Čína SLUŽEB

Objednávky budou posílat do 3 dnů

Oddaný zákaznický servis

DOPRAVA

Protože nové pravidlo Rusko pošta, když se pořadí, Rusko zákazníci mají psát celé jméno (sunname, jméno a prostřední jméno), nebo balíčky by být poslán zpět. Ne celé jméno, jsme odmítne poslat zboží! Díky!!!

Cv-trading.cz dopravu,China post air mail, E-paket, EMS, DHL, Fedex IE jsou k dispozici.

Nejsme odpovědni za jakékoliv zpoždění objednávek po dodáván. Ale budeme sledovat nejnovější informace pro vaší objednávky a pomůže vám celou cestu.

Pokud nemáte svůj pozemek, ale dodací lhůta se blíží, prosím, zeptejte se nás prodloužit dodací lhůty, díky.

Pokud narazíte na celní odbavení problémy, prosím, kontaktujte nás pro pomoc v době, aby nedošlo k vliv na vaše dodací lhůty.

PLATBA

Alipay, West Union, TT, Qiwi... Všechny hlavní kreditní karty jsou akceptovány.

NÁHRADY A VÝNOSY, POLITIKA

1. Garantujeme veškeré zboží, které prodáváme. My vám nabízíme plnou náhradu nebo odeslat zboží pro vás, pokud jsme vám poslali špatné zboží, nebo to byl ztracen nebo poškozen během tranzitu.

2. Každý návrat by měla být založena na důkazech (foto).

Zpětná vazba

Jako vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, věnujte prosím několik minut opustit pozitivní zpětnou vazbu (5 hvězdiček) pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Také budeme dělat totéž pro vás co NEJDŘÍVE, díky!

Pokud máte jakékoliv nespokojenosti, uveďte, prosím, nám příležitost vyřešit problém před odjezdem nám negativní zpětnou vazbu.

Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud tam je nějaké otázky, a naším cílem je sloužit vám nejlepší!

Materiál Keramické

Napsat recenzi

Yolife Bílý Porcelán Dlouhou Rukojetí Lžíce jídelní bar Vaření Velkou Naběračku Horké Hrnce Lžící Nádobí Nástroje

Yolife Bílý Porcelán Dlouhou Rukojetí Lžíce jídelní bar Vaření Velkou Naběračku Horké Hrnce Lžící Nádobí Nástroje

Oznámení o Jarní Festival Dovolenou Vážení zákazníci: Naše Společnost bude mít dovolenou od F otázka 5. do 17. února! Začneme na 18. února. Zákaznický servis a po-prodejní servis bude on-line během dovolené. Můžete pouze zadávat objednávky, a budeme loď váš balíček, když jsme na práci. Přejeme vám všem šťastný Čínský

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!