Kategorie

Dřevěný blok duha, děti, děti, stavební bloky dřevěné hračky, baby early learning montessori vzdělávací bloky dřevěné-15

Nové

329.19 Kč

391.87 Kč

-15 %

Skladem

Štítky: duhový labradorit, motýl duha, mini rainbow, tiki hrnek bar, falešný náhrdelník, kpop šátek, chicano tričko, kokosové pivo, ultra pro karty stát, lama duha.

1. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Zanechte prosím vaše celé jméno kvůli nějaké země s námořní politiky .

2. Normálně jsme se poslat zásilku doporučeně / Obyčejné Malé Paket Plus.

Pokud potřebujete pozemku naléhavě , možná budete muset zaplatit za extra přepravní pro express.

3. V každém případě nejsme odpovědni za daně (DPH)/Dovozní Cla nebo jiné rovnocenné vzniká v doručení transakce.

1. Přijímáme E-mailové žádosti na přiznání do 7 pracovních dnů od obdržení vaší objednávky. Pokud položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a my nebude problém si náhradu nebo výměnu.

2. Pokud nejste spokojeni, když obdržíte položky, prosím, vrátit to do 7 dnů na výměnu nebo vrácení peněz. Prosím, kontaktujte nás pro zpáteční průvodce předtím, než se vrátíte.

3. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše číslo objednávky.

Jsme vám plnou náhradu vaší platby , ale nebude platit pro extra expediční poplatek, v každém případě . Díky za vaše laskavé pochopení .

1. Pokud jste spokojeni s naším produktem a služby, prosím, dejte nám pozitivní zpětné vazby s 5-hvězdičkový přezkumu, který je pro nás velmi důležité.

2. Budeme velmi rádi, pokud můžete zanechat svůj skutečný pocit zde.

3. Pokud nejste spokojeni s předměty, nebo naše služby, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakékoli zpětné vazby, budeme problém vyřešit okamžitě, děkuji!

Vaše spokojenost je vždy náš výkon , prosím, kontaktujte nás svobodně, pokud máte jakýkoliv problém . Díky a Jde.

Varování nemůže jíst
Materiál Dřevo
Číslo Modelu B069097
Téma Sportovní
Věkové Rozmezí Narození~24 Měsíců
Čárový kód No

Napsat recenzi

Dřevěný blok duha, děti, děti, stavební bloky dřevěné hračky, baby early learning montessori vzdělávací bloky dřevěné-15

Dřevěný blok duha, děti, děti, stavební bloky dřevěné hračky, baby early learning montessori vzdělávací bloky dřevěné-15

1. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. Zanechte prosím vaše celé jméno kvůli nějaké země s námořní politiky . 2. Normálně jsme se poslat zásilku doporučeně / Obyčejné Malé Paket Plus. Pokud potřebujete pozemku naléhavě , možná budete muset zaplatit

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!