Kategorie

Perský Írán Farvahar Farohar Zoroastrian Křídlo Přívěskem Náhrdelník pro Muže Vintage Persie Faravahar Pahlavi Oceli Mužské Šperky 24"

Nové

153.08 Kč

278.24 Kč

-44 %

Skladem

Štítky: írán šperky, íránské, cortina válec, írán, koberec perský styl, cameo kroužek, mrzutý, irácké, mprainbow, svastika, symbol.

"Perský Farvahar Náhrdelník

Materiál: Nerezová Ocel

Přívěsek: 34 mm x 45mm

Řetěz: 24"

Farvahar je jedním z nejlepších-známé symboly Zoroastrianism, státní náboženství starověké perské Říše. V Íránu, dnešní nástupce státu starověké perské Dynastie, Zoroastrianism je již oficiální státní náboženství, ale Faravahar má nyní reprezentuje národní perský symbol, který odráží to jak starověký a moderní Persie, který je nyní známý jako Írán.

Proces, Aby Čas
Pohlaví MUŽI
Velikost Přívěsku 45*34mm
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Technologie Umělé ruční leštění,detail, rozhoduje kvalita.
Značka mprainbow
Funkce Ostatní(Jiné)
Tvar\vzor Další
Náhrdelník Typ Přívěsek Náhrdelníky
Styl vintage
Jméno Persie Faravahar Pahlavi Neckalce
Kovy Typ Z Nerezové Oceli
barva stříbrný tón, černá
Délka Řetězce 24inch
Příležitosti
Doprava sledovatelné doporučeně poštou
Typ Řetězec Odkaz Řetěz
Dropshipping
Materiál Kovové
Číslo Modelu MP/PN-844

Napsat recenzi

Perský Írán Farvahar Farohar Zoroastrian Křídlo Přívěskem Náhrdelník pro Muže Vintage Persie Faravahar Pahlavi Oceli Mužské Šperky 24

Perský Írán Farvahar Farohar Zoroastrian Křídlo Přívěskem Náhrdelník pro Muže Vintage Persie Faravahar Pahlavi Oceli Mužské Šperky 24"

Perský Farvahar Náhrdelník Materiál: Nerezová Ocel Přívěsek: 34 mm x 45mm Řetěz: 24 Farvahar je jedním z nejlepších-známé symboly Zoroastrianism, státní náboženství starověké perské Říše. V Íránu, dnešní nástupce státu starověké perské Dynastie, Zoroastrianism je již oficiální státní náboženství,

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!