Kategorie

SAMSUNG 4GB (2pcsX2GB) 667MHz SODIMM DDR2 Notebook Paměť 4G 667 MHZ Notebook Modul SODIMM RAM 2x Dual-channel

Nové

223.87 Kč

Skladem

Štítky: 8gb ddr3 sodimm, foto kalandry 2021, samsung galaxy, paměť sodimm ddr2, herní notebook, poznámkový blok, adaptér ddr2 ddr3, ddr4 ram, 8 gb ddr4 ram, ddr2 sodimm.

Výše uvedeného produktu (značka, parametr) Cv-trading.cz automaticky generované, občas může být špatně, naleznete na oficiálních dat do počítače závěrečný test zvítězit!

Foto (vzhled, barva, původ, sériové číslo) pouze pro referenční účely, náhodný dodávky, pokud žádné změny, prosím, převažují v druhu! Zvláštní požadavky na produkt, prosím, kontaktujte mě, a pak koupit ! Si všiml: 1. vzhledem k počtu šarží různých produktů, datum vydání a konkrétní modely a sériové číslo je jiné.. Pokud je kolísání, podle reálného objektu prosím! 2. štítek Existuje mnoho styly, poslal náhodně

všimněte si prosím naprosto kus čipová sada je náhodně. (8 čipové sady a 16 chipset,1r amd 2r,PC3 nebo PC3L) je náhodně. Sériové číslo a čísla součástek, na ram je jiný. Obrázek na mainsite je pouze pro referenci.

parametry výrobku jsou pouze pro referenční účely, počítače, konfigurace nebo nastavení je různé, se může změnit, závěrečný test počítače je konečné!

Ruský kupující přátelé, vzhledem k ruské poštovní úpravy politiky, příjemce jméno vyplnit plné jméno pro normální pick, vyplňte prosím celý název anglicky, děkuji!

Kvalitní

- Každé položky byly testovány kriticky před odesláním provedeno ,jsme postavili několik zkušebních stanic speciálně pro CPU ,prosím koupit s worry-free .

- Prosím, ujistěte se, že kontakt ventilátor a CPU je dobrý, nezpůsobí teplota CPU je příliš vysoká. Děkuji

- Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Zpětná vazba

- Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

- Protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To bude jen trvat 1 minutu.

Vrátí

- Vrátí přijal. Položka musí být v původním stavu. A vy byste měli platit dodatečné přepravní poplatky vzniklé a položky, vrátil by měly být uchovávány v jejich původní stav.

Typ DDR2
Číslo Modelu DDR2 2GB 667MHz
Frekvence 667 MHz
Paměť Napětí 1.8 V
Záruční Doba jeden rok
Funkce NON-ECC
Značka Samsung
Položka Stav používá
Chlazení Fin No
Balíček No
Frekvence Paměti 667 MHz
Kombinace Formulář 2x Dual-channel
Aplikace Notebook

Napsat recenzi

SAMSUNG 4GB (2pcsX2GB) 667MHz SODIMM DDR2 Notebook Paměť 4G 667 MHZ Notebook Modul SODIMM RAM 2x Dual-channel

SAMSUNG 4GB (2pcsX2GB) 667MHz SODIMM DDR2 Notebook Paměť 4G 667 MHZ Notebook Modul SODIMM RAM 2x Dual-channel

Výše uvedeného produktu (značka, parametr) Cv-trading.cz automaticky generované, občas může být špatně, naleznete na oficiálních dat do počítače závěrečný test zvítězit! Foto (vzhled, barva, původ, sériové číslo) pouze pro referenční účely, náhodný dodávky, pokud žádné změny, prosím, převažují v druhu! Zvláštní

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!