Kategorie

Příběh Konfucius Odstupňované Čtenáři pro Čínské Studenty Jazyků ( Úroveň 3: 1200 Slov) Historické Příběhy 9

Nové

331.75 Kč

Skladem

Štítky: timanttimaalaus, čínské odstupňované čtenáři, ED060KD1, nokia 6300 4g 2020, odstupňované čtenáři anglický, čínský snadné čtenářů čínský, kniha v angličtině, Gage, čínské učit, chinese reader.

O Odstupňované Čtenáři pro Čínské Studenty Jazyků:

Řada odstupňovaných Čtenářů pro Čínské Studenty Jazyků se skládá z 50 knih, rozdělených do tří subseries, a to folktales, literární příběhy a historické příběhy, odpovídající Úrovně 1-3, resp. Bohatý a zábavný obsah, a snadno-to-pochopit jazyk, dělá to jednoduché pro každého, ať už jsou to cizinci učit Čínsky, děti s rodiči Čínského původu, etnické menšiny studentům Čínského jazyka, nebo dokonce základních škol v Číně, přečtěte si tuto sérii. To umožňuje čtenáři, aby postupně zlepšit své Čínské čtenářské dovednosti a zvýšit jejich porozumění Čínské kultury čtení a užívat si příběhy.

Na subseries "Historické Příběhy" se skládá z 20 knih, založené na historii z období Jara a Podzimu a období Válčících Států mezi 770 PŘ. n. l. a 202 před naším LETOPOČTEM. Na základě historických záznamů v Komentáři Zuo , Záznamy velkého Historika , Diskurzů Států , a Strategie Válčících Států , každá kniha je přiděleno číslo podle chronologického pořadí, a čtenáři mohou číst knihy v pořadí.

O této knize:

Konfucius ctěn jako "šalvěj" u císařů všechny věkové kategorie, počínaje Dynastie Han. Přestože se narodil do chudé rodiny, studoval těžké na jeho vlastní, a stal se nejvíce slavný myslitel a pedagog ve starověké Číně.

Konfucius žil v době sociálních nepokojů. On školu a řekl studentům, že cílem vzdělávání není jen osvojit si znalosti, ale také zlepšit říši života, a aby sám pán.

Nyní můžeme pochopit, Konfucius myšlenky skrze knihy, Analects Konfucia . To bylo napsáno Konfucius učedníci a učedníci jeho učedníci, a zaznamenává slova a skutky Konfucia a mnoho z jeho studentů.

Konfucius je zástupcem tradiční Čínské kultury, a jeho myšlenky měly hluboký vliv na pozdější generace. O Autorovi:

Paní Chen Xianchun je profesorem na Peking Jazyk a Kultura University, kteří se zabývají ve výuce Čínštiny jako cizího jazyka od roku 1975, který je vybaven bohaté Čínské učení zkušenosti. Profesor Chen učinil hluboký výzkumu do výuky Čínského čtení a publikoval, kromě více než 20 vědeckých prací, mnoho monografií a učebnic, jako je Výuka Čtení a Psychologie, Typické Postavy a Události v Čínské Kultuře, základní Nátěr na Moderní Čínské Čtení, Intenzivní Kurz Čínštiny, a Přečtěte si Tento Způsob.

Informace o výrobku:

Věkové Rozmezí: 10 - 18 let

Cílová skupina(Věk):Základní Školy ,Střední školy, vysoké Školy

Cílové Publikum(Jazyk): Intermediate , pre-pokročilé, pokročilé

Paperback: 97 pages

Vydavatel: Beijing Jazyk a Kultura University Press (Aug, 2018)

ISBN: 9787561952252

Velikost: 14,5 x 21 x 0,5 cm/5.7x8.2x0.5 v

Značka skcyedar
Jazyk čínský
Publikum Dospělé
Jazyková úroveň 1200 slov
Typ Kniha
Číslo Modelu Brožovaná
Cílová Skupina( Věk)
Cílové Publikum(Jazyk) Intermediate, Pre-pokročilé,pokročilé
Žánr vzdělávání

Napsat recenzi

Příběh Konfucius Odstupňované Čtenáři pro Čínské Studenty Jazyků ( Úroveň 3: 1200 Slov) Historické Příběhy 9

Příběh Konfucius Odstupňované Čtenáři pro Čínské Studenty Jazyků ( Úroveň 3: 1200 Slov) Historické Příběhy 9

O Odstupňované Čtenáři pro Čínské Studenty Jazyků: Řada odstupňovaných Čtenářů pro Čínské Studenty Jazyků se skládá z 50 knih, rozdělených do tří subseries, a to folktales, literární příběhy a historické příběhy, odpovídající Úrovně 1-3, resp. Bohatý a zábavný obsah, a snadno-to-pochopit jazyk, dělá to jednoduché

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!