Kategorie

Uvítací dopis řezání zemře 2019 nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu

Nové

399.55 Kč

532.80 Kč

-25 %

Skladem

Štítky: řez zemřít, luk cut zemřít, h zemře, die cut 3 d, řezání zemře vánoční stromky myši, alina craft, mini slimline zemře, sentiment razítko, luk dřevěný die řez, die cut zemře rondine.

Vážený zákazníku:

Prosím, viz obrázek, pro size1in=25,4 mm . Naše produkty doufám, že vám přinese spoustu zábavy. Tato forma čepel má výšku 15,8 mm a je vhodný pro běžné výsekové stroje na trhu.

lze řezat různé druhy materiálů.Jako je papír,látky,kůže,magnetický papír,atd. To vám dává možnost vyzkoušet více rozsáhlé,materiály na ruční práce.Aby nečekaný efekt.

Zvláštní připomenutí: Tento produkt patří do dřevěné formy. Vzhledem k zpracování dřeva technologie, To je normální pro hrany desky mají otvory a mezery, které nemá vliv na normální použití,prosím, buďte ujištěni, koupit.

Po obdržení potvrzení o zaplacení, budeme dodávat zboží do 3 - 5 pracovních dnů, s výjimkou víkendů a svátků.V důsledku celní kontrole, počasí a jiných důvodů, nemůžeme zaručit dobu dodání.

Pokud si potřebujete záchranné služby,prosím, kontaktujte nás. Sledování bude poskytována prostřednictvím e-mailu. Pokud potřebujete expresní doručení, prosím, kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

Pokud nemůžete najít svůj oblíbený produkt,můžete mi poslat obrázek, řekněte mi velikost, kterou chcete, můžeme přizpůsobit ji pro vás .

Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím, kontaktujte nás e-mailem a my vám odpovíme do 12 hodin pracovního dne.

Děkuji vám za návštěvu mého obchodu.

Značka katu
Vzor Typu Nepravidelné Obrázek
Číslo Modelu HY152
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Uvítací dopis řezání zemře 2019 nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu

Uvítací dopis řezání zemře 2019 nové die cut &dřevěné zemře Vhodné pro běžné die řezací stroje na trhu

Vážený zákazníku: Prosím, viz obrázek, pro size1in=25,4 mm . Naše produkty doufám, že vám přinese spoustu zábavy. Tato forma čepel má výšku 15,8 mm a je vhodný pro běžné výsekové stroje na trhu. lze řezat různé druhy materiálů.Jako je papír,látky,kůže,magnetický papír,atd. To vám dává možnost vyzkoušet více rozsáhlé,materiály

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!