Kategorie

Jak mluvit s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv (kapesní formát)

Nové

71.00 Kč

Skladem

Štítky: pro irobot roomba, Kapesní Robot, kladivo svářeč, roomba 890, irobot roomba 960, kladivo svaru, ilife a80 plus kit, irobot roomba 890, irobot část, roomba s9 plus.

Popis Knihy

Larry King je jeden z nejznámějších lidí v USA-po mnoho let vedl populární talk show CNN TV společnosti, aby byl jeho hostem byl považován za čest tím, významných osobností politiky, obchodu, sportu a umění. V knize "Jak mluvit s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv, Larry King je mistr komunikace sdílí jeho tajemství se čtenáři. Více informací o knize Citace "cesta k úspěchu-v každodenním životě, nebo v profesní činnosti-je dlážděna rozhovory, a pokud vám chybí sebevědomí v komunikaci, tato cesta může být zdvořilý."

Larry King

O tom, co kniha "Jak mluvit s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv" O tom, jak překonat trapné, v rozhovoru s cizími lidmi a překonat strach z vystoupení na veřejnosti. Autor-skutečný mistr komunikace, být hostem na jeho talk-show, byl považován za čest tím, že významní politici, podnikání, sportu a umění. V knize, on sdílí jeho tajemství a dává mnoho užitečných rad.

Proč knihu "Jak mluvit s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv" je hoden čtení Třicet osm let, konverzace, konverzace, komunikace byly pro autora chleba naléhavé, musel mluvit se širokou škálou lidí-od Michaila Gorbačova, aby Michael Jordan. V knize dává radu o tom, jak mluvit v různých situacích-od bratrance svatbu na štědrou večeři. Budete s důvěrou zadat jakékoli konverzace a naučit se, stejně jako v obchodní konverzace efektivně sdělit své myšlenky ostatním. Pro koho je tato kniha Pro každého, kdo chce mluvit lépe a užijte si to.

Kdo je autorem Larry King, Jeden z nejslavnějších lidí v USA, legendární vedoucí populární talk show CNN.

Doprava

Volné dodávky v Moskvě a regiony s cílem výši více než 2000 rublů

2020-05-15 20:22

stav Nové
Jazyk Ruština
Značka Альпина Паблишер

Napsat recenzi

Jak mluvit s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv (kapesní formát)

Jak mluvit s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv (kapesní formát)

Popis Knihy Larry King je jeden z nejznámějších lidí v USA-po mnoho let vedl populární talk show CNN TV společnosti, aby byl jeho hostem byl považován za čest tím, významných osobností politiky, obchodu, sportu a umění. V knize Jak mluvit s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv, Larry King je mistr komunikace sdílí jeho tajemství se čtenáři.

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!