Kategorie

JHEMCU SPP 8CH Převodník Signálu Modul Podpora PPM SBUS Výstup PWM pro Flysky IA6B Frsky X8R Přijímač RC FPV Drone

Nové

176.75 Kč

Skladem

Štítky: android fpv přijímač, kabel flysky fs i6x, fs flysky přijímač, příjem frsky, fs gt5, gps x8r, happymodel mantis85, fs ia6b, frsky přijímač 9, fs gr3e.

Přehled:

High-výkon SPP converter produkován Jinhang Elektronika, modul je široký napětí design podporuje až 20V vstupní a přijímá 32-bitový jednočipový mikropočítač dokončit signál akvizice, zpracování a přeměny. Stabilita a rychlost jsou daleko lepší než obyčejné 8-bitový jednočipový mikropočítač, a vstupní signál je automaticky rozpoznán bez manuálu. Spínač, plug and play, indikace stavu je jednoduchá a přehledná, podpora 8 kanálů vstup / výstup.

Popis:

Značka: JHEMCU

Název položky: Převodník Signálu Vstupní napětí: 3.3-20V Proud: 15 MA Rozměry: 21*21 mm Hmotnost: 4.1 g

Kanálů: 8CH

Vstupní signál: PPM (CPPM) PWM (společný přijímač signálu) SBUS (včetně R7008SB série, FrSky, atd.)

Vlastnosti: Vstupní SBUS signál a výstup PWM a PPM signály současně Vstupní PWM signál a současně výstup PPM a SBUS signalizuje Vstup PPM signál a PWM výstup a SBUS signály současně Kontrolka: Když neexistuje žádný vstupní signál, tři ukazatele jsou na (PPM zelená, SBUS modrá, PWM červená) vstupní signál, bliká indikátor a výstupní signál indikátor je vždy na. Například, když PPM je signál vstupní, PPM odpovídající indikátor bliká zeleně, a PWM červené a SBUS modrá signál ukazatele jsou vždy na. Popis kanálu: 1-8 kanálů PWM signál vstupní nebo výstupní kanály SBUS kanál je SBUS signál vstupní nebo výstupní kanál PPM kanálu je PPM signál na vstupu či výstupu kanálu pokyny pro Zapojení: Když jeden nebo více kanálů 1-8 kanál vstupní PWM signály, odpovídající PPM kanál výstup PPM signál, a SBUS kanál výstup SBUS signál. Když PPM kanál vstupy PPM signál, to odpovídá 1-8 kanálový výstup PWM, a SBUS kanál výstup SBUS signál. Když SBUS kanál vstupy SBUS signál, to odpovídá 1-8 kanálový výstup PWM a PPM kanálů v PPM signálu.

Poznámka: piny jsou self-svařování

Obsah balení: 1 x SPP převod s modulem 1 x 8P*2.54 MM*3 pin, rovný, jehla 1 x 8P*2.54 MM*3 pin jehly 1 x 6P*2,54 MM pin jehly 1 x 6P*2,54 MM pin straight jehly

Původ KN(Původu)
Upgrade Díly/Příslušenství Další
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Další
Velikost As Description Show
Materiál Kompozitní Materiál
Značka happymodel
Čtyři-Pohon kola Atributy Montáž
Pro Typ Vozidla Vrtulníky
Technické parametry Hodnota 5
Nástroj Dodávky Sestavené třídy
RC Díly A Accs Další
Číslo Modelu Převodník Signálu

Napsat recenzi

JHEMCU SPP 8CH Převodník Signálu Modul Podpora PPM SBUS Výstup PWM pro Flysky IA6B Frsky X8R Přijímač RC FPV Drone

JHEMCU SPP 8CH Převodník Signálu Modul Podpora PPM SBUS Výstup PWM pro Flysky IA6B Frsky X8R Přijímač RC FPV Drone

Přehled: High-výkon SPP converter produkován Jinhang Elektronika, modul je široký napětí design podporuje až 20V vstupní a přijímá 32-bitový jednočipový mikropočítač dokončit signál akvizice, zpracování a přeměny. Stabilita a rychlost jsou daleko lepší než obyčejné 8-bitový jednočipový mikropočítač, a vstupní signál je

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!