Kategorie

Nové 3 Vstup 1 Výstup /1 Vstup 3 Výstup RCA Audio Vstup Signálu Přepínač s Dálkovým Přepínač

Nové

341.34 Kč

383.56 Kč

-11 %

Skladem

Štítky: audio výběr zdroje, obvod zdi, 3 1 signál voliče, audio přepínač, selector reproduktor, rca přepínač, audio switcher, audio vstup přepínač, vstupní volič, rca přepínač.

3 Vstup 1 Výstup / 1 Vstup 3 Výstup RCA Audio Vstupní Signál Výběr Dálkový Spínač Pro Zesilovač s Dálkovým ovládáním Popis Stačí jedno kliknutí na přepnutí audio vstup / výstup, eliminuje nepříjemné plug-in odkazy, zjednodušit svůj život, je nejlepší volbou pro upgrade počet rozšíření zesilovač vstupní port

Použití audio switcher: vhodné pro tři zvukové možnosti přepínání a jeden po úroveň připojení, které chcete použít, a místní obvod je nastaven obousměrný, ale také, aby se dosáhlo zdroj vstupní a tři po úroveň výstupu možnosti přepínání, silný. To již není třeba, aby odpovídaly různé audio výstup po fázi, přepínání často muset připojit drát a problémy, a teď stačí přesunout své prsty, snadné se dostat

Je možné nastavit : Port, 3 Vstup, 1 Výstup, nebo 1 Vstup 3 Výstup

1. Infračervené dálkové ovládání tlačítko + přepínač: stroj má vestavěný infračervený přijímač, který je vybaven dálkovým ovladačem, který může vzdáleně přepnout zdroj zvuku. Na stroji, vypínač je také nastavit. I v případě dálkový ovladač nelze nalézt občas, to může snadno dokončit zvuku, zdroj přepínání provozu.

2. Power-off funkce paměti: Když je zapnuto napájení, paměť uchovává vstupní signál kanál v době posledního vypnutí, a to není nutné provádět nastavení pokaždé, když je zapnuto napájení.

3. obousměrný 3 vstupy a 1 výstup, nebo 1 vstup a 3 výstup: 3 audio zdroje může odpovídat 1 post-úrovni, nebo 1 zdroj zvuku může odpovídat 3 post-úrovni (používá se k porovnání testovací výstupní zařízení zvukové kvalitě nebo výstupního zařízení kvalita zvuku je velmi výhodné)

4. vysoce kvalitní materiály: aby bylo zajištěno, že přenos signálu bez útlumu, žádné zkreslení: hi-fi je standardní výběr zařízení úspěšně absolvováno, není nutné usilovat o zlepšení kvality zvuku, ale nesmí způsobit útlum a zkreslení; shell tělo je vyrobeno z hliníkové slitiny materiálu, na vnější svět nepořádek signál stínění účinek není malý.

5. zkušenosti účinky: samotný stroj bez jakéhokoliv hluku; přepínat zvukové kanály, čistý, hladký a přirozený, bez jakéhokoli prodlení; zároveň přepnout zdroj zvuku nezpůsobí vliv na reproduktor, a to bez jakéhokoliv hluku.

Balíček :

1ks zdroj Zvuku switcher

1ks Dálkové Ovládání

1ks Napájecí zdroj

Balíček Ano
Maximální Výkon Na Jeden Kanál NE MOC
Značka dower mě

Napsat recenzi

Nové 3 Vstup 1 Výstup /1 Vstup 3 Výstup RCA Audio Vstup Signálu Přepínač s Dálkovým Přepínač

Nové 3 Vstup 1 Výstup /1 Vstup 3 Výstup RCA Audio Vstup Signálu Přepínač s Dálkovým Přepínač

3 Vstup 1 Výstup / 1 Vstup 3 Výstup RCA Audio Vstupní Signál Výběr Dálkový Spínač Pro Zesilovač s Dálkovým ovládáním Popis Stačí jedno kliknutí na přepnutí audio vstup / výstup, eliminuje nepříjemné plug-in odkazy, zjednodušit svůj život, je nejlepší volbou pro upgrade počet rozšíření zesilovač vstupní port Použití audio

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!