Kategorie

Pro MT7620A openwrt U-BOOT WIFIdevelopment deska 32MFLASH 256MB RAM exceedWRTNODE

Nové

1 598.84 Kč

Skladem

Štítky: kingston 8gb notebook, openwrt iot, openwrt wifi, ar9331 moc, omni ii, ddr4 ram, mt7688, openwrt, malé openwrt, ar9331 rady.

Pás patch modul + plně funkční základní deska, datový budou postupně přidány S patchem blokové schéma modulu (v novém okně

Plán 1:

Je plně funkční, podlaha + top-of-the-line module (poslat informace, zvolte VM obrázků)

Plán 2:

Plně funkční, podlaha + pásek patch modul (vývoj její vhodné UBOOT, je vývojový nástroj FLASH čip lze odstranit, poslat informace, můžete vybrat VM obrázků)

Plán 3:

Na základě balíčku 2, plus nejsilnější může podporovat 64 m SPI FLASH hořet, SOP16 zase DIP8 odrazit, USB na TTL, napájecí zdroj, napájecí kabel. Vhodné pro vývojáře všeho druhu, zejména zavedení OPENWRT rozvoj zaměstnanců na začátku studie.

Plán 3 z vás a vaši rodinu

FAQ:

1, co nabízíme?

Moduly sestavené OPENWRT návod, tento návod vám říct, jak rychle vstoupit do OPENWRT rozvoj, je použít nejnovější verzi z GIT na základě konzultace, zavedla konfigurace, tipy a související hořet, atd. Naprosto praktické!!!!!! A testovací firmware, backplane schematický diagram, modul zapouzdření knihovna AD, spálit úvod a související software. Volitelné sex na oficiální SDK.

2, cena?

Pro OPENWRT aspekt, tento modul a rozvoj rada je, aby vyhovovaly potřebám různých rozvoje. Obecně všechny MT7620A při směrování se používá, má více akce. V tomto modulu, základní je v souladu s horní konfiguraci plánu. 32 m SPI FLASH, může nést více aplikací-256 m DDR2 paměti, můžete vytvořit svůj program pod multitasking, podprocesy a dostatek výpočetního výkonu. Společný trh, je 128 m paměť + 16 mrom režimu, mnoho přátel, bude konfrontován se všemi druhy překážek ve vývoji.

3, technická podpora?

Naše společnost je zaměřena na různé technologie, integrace systémů, plánování produktu team, WEB týmu, embedded development team, mobilní aplikace týmu, může vyřešit technické problémy, ve většině firem k rozvoji. Předpoklad je, že základní problémy, neberte na příliš mnoho práce, času.

Kromě toho, máme zahraniční open source build OPENWRT architektury, můžete odkazovat na kód.

Open source OPENWRT vybudovat systém wrtoy (zkopírujte prosím tento odkaz se v novém okně)

git.oschina.net/darcyg/wrtoy

4, původ module a vývojová deska?

Tento modul je použit na jiné produkty společnosti, protože mnoho přátel dobrý pocit, tak navrhl, že bychom (by) na taobao usnadnění všichni. Proto se objevil. Tento modul je, aby se více přátel, učit se, používat OPENWRT. Vývojová deska je, aby vám pohodlné, speciálně konstruované. Cílem je, aby si každý může zadat do rozvoje nízkou cenu. Stanovení ceny je nákladově efektivní.

5, může přijímat projektu outsourcingu?

To může, samozřejmě, a více než vítány. Prosím, kontaktujte zákaznický servis, související poplatku bude zpracována podle požadavků každého. Jsme profesionální firma (tým), ne zcela splňují monotype rozvoj. Na projektu outsourcingu, je podrobná analýza potřeb uživatelů, zároveň se bude dát návrh racionalizace na straně poptávky odkazem (cílem je zvednout uživatel cyklus vývoje produktu a dostupnosti).

Značka KEFU
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Pro MT7620A openwrt U-BOOT WIFIdevelopment deska 32MFLASH 256MB RAM exceedWRTNODE

Pro MT7620A openwrt U-BOOT WIFIdevelopment deska 32MFLASH 256MB RAM exceedWRTNODE

Pás patch modul + plně funkční základní deska, datový budou postupně přidány S patchem blokové schéma modulu (v novém okně Plán 1: Je plně funkční, podlaha + top-of-the-line module (poslat informace, zvolte VM obrázků) Plán 2: Plně funkční, podlaha + pásek patch modul (vývoj její vhodné UBOOT, je vývojový

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!